menuجستجوsearch
soltanemelk.ir

شرکت آسانسور و پله برقی بهران استان قم

مشاور املاک سلطانی

taj3
ثبت رایگان آگهی
برای درج آگهی باید عضو سایت شوید
عضویتورود
۱۳۹۹/۲/۳۰ سه شنبه
(0)
(0)

شرکت آسانسور و پله برقی بهران استان قم

شرکت آسانسور و پله برقی بهران استان قم

بهران آسانبر با دستیابی به این سطح از توان عملیاتی به بی رقیب ترین و بزرگ ترین تولید کننده انبوه انواع پله برقی های سخت کار در ایران تبدیل شد.

به گفته مدیران این مجموعه، با تقویت هر چه بیشتر این رویکرد در شرکت بهران آسانبر، بومی سازی صنعت پله برقی دیگر امری دور از انتظار نیست.

به گفته آنان، هم اکنون حدود 60% درصد قطعات مورد استفاده در پله برقی های سخت کار بهران تولید این شرکت ایرانی است که امید می رود به صورت سالیانه این میزان ارتقا یابد.

ارتقاع تکنولوژی های مرتبط به پله برقی های سخت کار و تمرکز بر صادرات این محصول به بازراهای منطقه ای از جمله اهدافی است که مجموعه بهران به دنبال پیاده سازی آن از طریق بهینه سازی خطوط تولید مربوط به این محصول می باشد.

از دید مدیران این مجموعه بزرگ تولیدی تائیدیه ها و مجوزهایی همچون تاییدیه سازمان بازرسی، تائیدیه استاندارد ایران، تائیدیه از بهره برداری متروی تهران، تاییدیه از مشاورین بهرو متروی تهران، تاییدیه از عوامل فنی متروی تهران، اخد تاییدیه از شرکت سابیر بین الملل و شرکت مپنا و در آینده نزدیک اخد گواهینامه CEاروپا از مهتمرین و بارزترین مواردی هستند که بر صلاحیت این پله برقی ها برای پوشش دادن بازارهای داخلی و خارجی صحه می گذارند.

برای مطالعه مقاله فارسی بر روی تصویر کلیک کنید.

ایده ورود به صنعت پله برقی در واقع پس از آن در شرکت آسانسور  و پله برقی بهران تقویت شد که این شرکت توانست رهبری بازار آسانسور در این کشور را به دست گیرد.

این شرکت پس از تولید، طراحی و بهینه سازی موتور گیربکس مخصوص آسانسورها با ظرفیت پایین انگیزه کافی برای تولید موتورهای قوی تر و با ظرفیت های بالاتر را پیدا کرد طوری که این روند موفقیت آمیز شرکت بهران آسانبر را به سمت تولید انواع موتور و تجهیزات آسانسور و سپس پله برقی های سخت کار سوق داد.

دستیابی به این اهداف مهم با توجه به وجود یک تیم تحقیق  و توسعه قوی درون سازمانی در شرکت بهران آسانبر چندان دشوار به نظر نیامد طوری که این شرکت توانست ظرف مدت دو سال پس از دستیابی به دانش تولید پله برقی، تولید پله برقی های سخت کار را به مرحله تولید انبوه برساند.

روند پیشرفت و توسعه شرکت بهران آسانبر در زمینه آسانسور و پله برقی به نحوی است که شرکای خارجی این شرکت بارها بر توان فوق العاده بهران به عنوان شرکتی فنی تاکید کرده اند.

شرکت بهران آسانبر یکی از چند شرکت معدود ایرانی است که توانسته جایگاه ویژه ای را در صنعت آسانسور و سپس پله برقی به خود اختصاص دهد.

این شرکت امرور یکی از موفق ترین و بزرگترین رهبران بازار در زمینه آسانسور و پله برقی در بازار ایران است.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
دنبال چه هستی؟
جستجو برای خریدجستجو برای اجارهدرخواست‌های خریددرخواست‌های اجاره